Londonas mērs aicina sabiedriskajā transportā saglabāt sejas aizsegus

Londona

Londonas mērs Sadiks Khans trešdien aicināja Lielbritānijas galvaspilsētas sabiedriskajā transportā palikt obligāti izmantot sejas aizsegus pēc tam, kad 19. jūlijā valdība plāno atslābināt COVID apmales.

Saskaņā ar plāniem transporta pakalpojumiem Londonai (TfL), kas ietver pilsētas metro, autobusu, tramvaju un dzelzceļa tīklus, pasažieriem pēc premjerministra Borisa Džonsona valdība.

"Esmu vairākkārt skaidri norādījis, ka vienkāršākais un drošākais variants būtu bijis valdībai saglabāt valsts prasību par sabiedriskā transporta sejas pārklājumu," teikts Khana paziņojumā.

"Es neesmu gatavs stāvēt blakus un pakļaut riskam londoniešus un mūsu pilsētas atveseļošanos. Tāpēc pēc rūpīgas apsvēršanas esmu nolēmis lūgt TfL saglabāt prasību pasažieriem visos TfL pakalpojumos valkāt sejas pārklājumu, ”viņš piebilda.

Džonsons un viņa veselības sekretārs Sajids Javids ir teikuši, ka visi vīrusu apmales Anglijā tiks noņemtas 19. jūlijā, pārejot no izpildāmiem COVID noteikumiem uz personisko atbildību.

Bet šis solis ir izraisījis satraukumu starp zinātniekiem, kuri brīdināja, ka lēmums par atbloķēšanu ir pieņemts pārāk ātri un var izraisīt dramatisku infekciju pieaugumu.

"Saglabājot sejas maskas obligātas, mēs londoniešiem un viesiem nodrošināsim pārliecību un pārliecību, lai maksimāli izmantotu mūsu pilsētas piedāvājumu, vienlaikus aizsargājot arī mūsu varonīgos transporta darbiniekus," sacīja Khans.

"Tas ir papildu aizsardzības slānis, kas papildina TfL pasaulē vadošo uzlaboto tīrīšanas režīmu - un esmu pārliecināts, ka londonieši turpinās rīkoties pareizi, kā ir darījuši visā pandēmijas laikā, un turpinās valkāt TfL pakalpojumu sejas pārklājumu, " viņš pievienoja.

Mēs vēlamies jūs informēt par vēl vienu ļoti interesantu projektu, kas palīdz pelnīt naudu mūsdienu pasaulē: Tirdzniecības signāli par gaidāmais kriptovalūtas sūknis vietnē Binance apmaiņu no investoru slepenā Telegram kanāla.Skatieties vietnē YouTube par kriptogrāfijas sūkņa signāli un tirgotāju VIP klubs.