Londono meras ragina viešajame transporte išlaikyti veido dangą

Londonas

Londono meras Sadiqas Khanas trečiadienį paragino, kad Didžiosios Britanijos sostinės viešajame transporte ir toliau būtų privaloma naudoti veido dangą, kai liepos 19 d. Vyriausybė planuoja sušvelninti COVID bortelius.

Pagal planus „Transport for London“ (TfL) keleiviams, įskaitant miesto metro, autobusų, tramvajaus ir geležinkelių tinklus, bus reikalinga veido danga po to, kai baigsis visos Anglijos reikalavimas pagal ministro pirmininko Boriso Johnsono planus. vyriausybė.

„Aš ne kartą aiškiai pasakiau, kad paprasčiausias ir saugiausias variantas būtų buvęs vyriausybei išlaikyti nacionalinį reikalavimą dėl viešojo transporto veido dangos“, - sakoma Khano pranešime.

„Aš nesu pasirengęs stovėti šalia ir rizikuoti londoniečiais ir mūsų miesto atsigavimu. Štai kodėl, gerai apsvarsčiusi, nusprendžiau paprašyti „TfL“ išlaikyti reikalavimą keleiviams dėvėti veido dangą visose „TfL“ paslaugose “, - pridūrė jis.

Johnsonas ir jo sveikatos apsaugos sekretorius Sajidas Javidas sakė, kad visi virusų šalinimo būdai Anglijoje bus pašalinti liepos 19 d. Pereinant nuo vykdytinų COVID taisyklių prie asmeninės atsakomybės.

Tačiau toks žingsnis sukėlė mokslininkų susirūpinimą, kurie perspėjo, kad sprendimas atrakinti buvo priimtas per greitai ir gali sukelti dramatišką infekcijų augimą.

"Laikydami veido kaukes privalomomis, mes suteiksime londoniečiams ir lankytojams užtikrintumo ir pasitikėjimo, kad maksimaliai išnaudotume mūsų miesto teikiamą naudą, kartu apsaugodami didvyriškus transporto darbuotojus", - sakė Khanas.

„Tai papildomas apsaugos sluoksnis, papildomas visame pasaulyje pirmaujančiu„ TfL “patobulinto valymo režimu - ir aš tikiu, kad londoniečiai ir toliau elgsis teisingai, kaip elgėsi visos pandemijos metu, ir toliau„ TfL “paslaugose nešios veido dangą, " jis pridėjo.